Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

Навісні вентильовані фасади

Якщо людину впізнають по обличчю, то будівлю – по фасаду, бо це і є її відмінністю. Тому ті, хто ігнорує це правило, в кінцевому рахунку, можуть опинитися в ситуації, коли будівля, що зводиться, просто загубиться серед безлічі собі подібних, тобто. просто знеособиться.

 

 

Тому обираємо фасад, який запам'ятається та буде візитною карткою вашої будівлі.
Насамперед фасад має бути сучасним, престижним, довговічним, швидко монтованим, із застосуванням передових будівельних технологій. Всім цим якостям відповідає алюмінієвий навісний вентильований фасад як практично єдиний спосіб створення якісного сучасного фасаду.


Розглянемо основні переваги вентфасаду (НВФ):

► чудовий зовнішній вигляд, реалізація різних дизайнерських ідей для впізнання будівлі;
► довговічність та надійність;
► комплексний захист будівлі від агресивних атмосферних впливів та механічних пошкоджень;
► захист від шуму, вібро- та теплоізоляція;
► пожежна безпека та екологічність;
► швидкий та незалежний від будь-якої пори року монтаж;
► відсутність зайвого навантаження на несучі стіни через незначну вагу;
► сприяють виведенню вологи утвореної від побутової діяльності, не завдаючи шкоди стінам та матеріалам оздоблення.

Ми готові працювати з вами! ЗВЕРТАЙТЕСЬ: (044) 245-4007, glass@agplus.com.ua


З чого складається навісний вентильований фасад?

З трьох складових: каркас, теплоізоляційний матеріал та облицювальний шар. Розглянемо кожен із них більш конкретно.

Каркас

Усі елементи каркасу називають підсистемою. Матеріалом для каркасу можуть бути алюмінієві сплави, нержавіюча та оцинкована сталь. Лицьовий шар з несучою стіною з'єднують кронштейни, що є основними елементами в облаштуванні каркасу. Кронштейн захищає від впливу агресивного середовища матеріалу стінок паронітова підкладка.

Теплоізоляційний матеріал

Мінераловатні плити на базальтовій основі – оптимальний варіант утеплювача, щільність якого має бути від 30 кг/м3. Їх відрізняє незаймистість і хороші теплоізолюючі властивості. Широке застосування також знаходить і мінеральна вата на основі скловолокна, що володіє великим водопоглинанням і тому вимагає додаткового гідрозахисту.

Облицювальний шар

Облицювання фасаду створює «обличчя» будівлі, його впізнаваність в архітектурі ділянки. Але дуже важливими є і захисні функції облицювального шару. Найбільш поширеними матеріалами для облицювання є композитні панелі з алюмінію та керамогранітні плити.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ці матеріали зовні привабливі, пожежобезпечні, стійкі до УФ-випромінювання, міцні.

Однак універсальну комплектацію системи вентфасадів підібрати неможливо. Все залежить від конкретних призначень фасаду: дизайнерського проекту, кліматичної зони ділянки будівництва, розташування будівлі, її висоти та матеріалу стін.


КОМПАНІЯ АГ-ПЛЮС має досвід роботи з фасадними підсистемами HILTI та ALUTAL при облаштуванні вентфасадів у м. Києві (ЖК "Jack House"), м.Ірпені (ЖК "Київський"), м.Буче (ЖК "Континент") та ін. ., а також в облицювання керамогранітною плиткою та алюмінієвими композитними панелями (АКП).

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА ПРЯМО НА САЙТІ ТУТ!