Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

Про нас

КОМПАНІЯ АГ-ПЛЮС успішно працює на будівельному ринку вже понад 16 років. На нашому рахунку близько 470 великих об'єктів.


Бізнес-центри: "101 Тауер", "IQ, "Кряж", "Парус", "Леонардо", "Азор", "TETRIS HALL".
Торгово-розважальиі центры: "Sky Mall", "Паралель", "Art Mall", "Блокбастер", "Південна галерея", "Республіка", "Піраміда", "Lavina", "River Mall", "Блокбастер-2".
Торгівельні центри: "Проспект", "Форум-Львів", "Магігранд", "Опера-Пасаж", "Даринок", "Метроград", "Караван", "Велика Кишеня", "Універмаг "Україна", "Генуезький" "Жираф", "Універман "Луцьк", "АБК", "Бджілка".
ЖК: "Парк Авеню", "Royal Tower", "Jack House", "Бульвар Фонтанов", "Лейпцизький", "Київський", "Бурштиновий", "Континент", "На Діловій,5", "На Драгоманова, 31-а", Крістал Холл.
Об'єкти інфрастуктури: литовище "Бориспіль" (В), НСК "Олімпійський", фітнес-комплекси "Sport Life", "Palestra", Національна громадська теле-радіо компанія. Банки: "Райффайзен Банк Аваль", "Надра-банк", "Ощадбанк", "Укргазбанк" та ін.

 

 

На фото: CITY Market "БДЖІЛКА", м. Гостоміль.

Ми виготовили та змонтували понад 350000 м2 архітектурних, інтер'єрних світлопрозорих конструкцій, а також протипожежних та захисних конструкцій. Більше 70000 м2  фасадів світлопрозорих і більш ніж 20000 м2 навісних вентильованих. Серед наших робіт є зенітні ліхтарі, різні скляні перегородки і огородження, душові кабіни,  вхідні групи, двері, підлоги і сходи зі скла, а також великий спектр різноманітних робіт і послуг..

Наш АЛГОРИТМ роботи з замовником: Ваша заявка на glass@agplus.com.ua або (044) 245-4007. Погодження, виїзд на виміри, попередній розрахунок та комерційну пропозицію. Далі - договір, передоплата за умовами договору, конструктив (ТЗ), та - виготовлення, доставка та монтаж конструкції на об'єкті. ГАРАНТІЇ на виконані роботи згідно з будівельними нормами України.

ЗАЛИШИТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНО ТУТ!

У нас працюють грамотні конструктори, пунктуальні керівники проектів та досвідчені монтажники. Усі роботи виконуються якісно та в строк, згідно з чинним законодавством України, з урахуванням сучасних українських нормативів на основі необхідних ЛІЦЕНЗІЙ та дозволів.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 (044) 245-4007. ПИШІТЬ: glass@agplus.com.ua

РОБІТЬ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ, НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ. МИ ЗНАЄМО, ЯК ВИКОНАТИ ВАШЕ БАЖАННЯ!