Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

душові кабіни зі скла

Щоранку, а, можливо, і вечір починається з приємної процедури прийняття душу.
Щоб цей обов'язковий для людини XXI століття ритуал приносив максимальне задоволення, душова кабіна повинна відповідати Вашим естетичним та технічним запитам.

Ми пропонуємо Вам різні варіанти скляних душових кабін, які можуть мати нестандартний вигляд та повністю відрізнятися один від одного.

Скло, що використовується в них, як правило, загартоване, толщиною 8-10 мм, прозоре, матове або кольорове.

Петлі, тримачі, ручки, сушарки для рушників (фурнітура), підібрані в гармонійному поєднанні зі склом, створять особливий дизайн Вашої ванної кімнати. Елементи фурнітури для душових кабін виготовляються з нержавіючої сталі або спеціального сплаву на основі латуні та проходять антикорозійні випробування на постійний контакт з гарячою парою.

Герметизація душової кабіни забезпечується спеціальним профілем ущільнювачів (ПВХ або силіконовий), який усуває зазори між елементами конструкції. Для щільного закриття дверей душової кабіни використовується спеціальний профіль із магнітною смугою.

Телефони для консультацій зі спеціалістами: (044) 245-4007, (067) 443-8710

Чому ми рекомендуємо встановлювати саме індивідуальні скляні душові кабіни, а чи не вибирати готові стандартні рішення?

Основні переваги:
► скляна душова кабіна менш громіздка, її легко вписати в будь-який інтер'єр, т.к. вона робиться за індивідуальними вимірами;
► якщо якийсь із елементів конструкції (кріплення, скляне полотно або труба) прийде в непридатність, то Вам не доведеться міняти всю душову кабіну - достатньо замінити елемент, що вийшов з ладу;
► скляні душові кабіни естетичніші за пластикові аналоги і, звичайно, практичніші: за ними легко доглядати, з них легко видаляються сліди засобів для чищення та косметичних засобів;
► скло не помутніє з часом, а це важливо, якщо Ви естети;
► і найголовніше – це втілення Вашої індивідуальності, Вашої мрії, а не стандартний варіант, куплений у магазині!

І ми втілимо Вашу мрію в життя!

Привнесіть у свій світ відчуття простору, чистоти та легкості, так необхідні Вашій душі! І тоді прийняття душу стане для Вас не просто ранковою чи вечірньою гігієнічною процедурою, а перетвориться на неповторну насолоду.

ЗРОБІТЬ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТУТ або пришліть заявку сюди: glass@agplus.com.ua