Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

декоративне оздоблення стін, колон дзеркалами та склом

Сучасним та стильним перебігом дизайну є використання скла та дзеркал при оформленні приміщень, роблячи його яскравішим, високим та загадковим. Дзеркала створюють у приміщенні як би додаткове джерело світла, повторюючи та розширюючи його.

Таке оформлення чудово підходить для обробки приміщень кафе, ресторанів та магазинів, спортивних залів та басейнів. Різні кольорові решення і вариіанти покриття скла дозволяють створити оригінальні дизайн-проекти для будь-якого приміщення. Пояснення цьому просте - чарівна властивість дзеркал, що дозволяє візуально розширювати простір, робить його незамінним та витонченим облицювальним матеріалом.

Телефон (044) 245-4007 для консультацій з фахівцем.

На світлині: декоративне оздоблення колони дзеркалами, готель "Інтерконтиненталь" 5*, м. Київ.

Як елемент інтер'єру, скло чудово вплітається у сучасний дизайн. Адже воно стійке як до механічних, так і хімічних впливів, а це дозволяє використовувати скло як художнє оформлення внутрішніх та зовнішніх поверхонь приміщень, будівель та споруд різних типів.

Фафівці нашої компанії, маючи великий досвід у створенні інтер'єрних композицій, чудово використовують ці неповторні якості скла та дзеркал на об'єктах. Загляніть у ФОТОАЛЬБОМИ наших виконаних робіт.

Не відмовляйте собі у задоволенні- ЗРОБІТЬ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТУТ чи по e-mail: glass@agplus.com.ua