Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

Скляні двері

Сьогодні найважливішою деталлю стильного інтер'єру стали скляні двері, які чудово допомагають об'єднувати простір. Вони надають приміщенню особливого вигляду, розширюючи його візуально, наповнюють світлом, позбавляючи замкнутості, що давить, і надають інтер'єру власну неповторність.

Вражає різноманітністю дизайну скляних дверей. Скло, що використовується, може бути прозорим з нанесенням малюнка, тонованим або матовим, але у всіх без винятку випадках - загартованим.
Загартування скла збільшує його термостійкість, міцність і надійність. Товщина скла коливається від 8 до 12 мм.

 

Класифікація скляних дверей

За типом відкриття скляні двері поділяються на:
маятникові двері (можуть відчинятися в обидві сторони),
розстібні двері (відчиняються назовні або всередину приміщення),
розсувні двері автоматичного та ручного способу відкриття.

За конструкцією міжкімнатні скляні двері бувають двох видів: каркасні та безкаркасні. Каркасом (коробкою) для скляного полотна може бути дерево або метал, як правило, алюмінієвий профіль. У коробку кріпиться фурнітура (ручки, петлі, замки). Безкаркасні або суцільноскляні міжкімнатні двері виконуються повністю із загартованого скла. В цьому випадку, відсутня коробка, тому такі двері бувають лише маятниковими або розсувними.
Перше питання, яке ставить замовник, при виборі скляних дверей: наскільки вони безпечні? Скло, що застосовується для скляних дверей, загартоване або триплекс, відрізняється стійкістю до ударів і підвищеною міцністю. І щоб їм завдати пошкодження, потрібно як слід постаратися.

ЗАМОВИТИ скляні двері можна за телефоном (044) 245-4007,
по е-мейлу glass@agplus.com.ua
чи прямо ТУТ.