Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

розсувні модульні перегородки

Розсувні модульні перегородки - це прозорі відкатні панелі, які легко забираються в паркову зону. Перебуваючи у складеному стані, вони займають дуже мало місця та відповідають переліку вимог, які пред'являються до прозорих перегородок.
Такі системи створюють ефект максимально відкритого простору, а також легко вписуються в будь-який дизайн інтер'єру, змінюючи його внутрішнє планування, створюючи переговорну кімнату або окремий кабінет.
Як приклад можна розглянути системи Junior, Invisible conection, Praktica, виробництво компанії CASMA (Італія).

 

Junior 700 - цільноскляна система, що складається у паркову зону. Вона дозволяє використовувати будь-яку кількість ковзаючих по треку на роликах скляних стулок (з товщиною скла 8-10-12 мм) з використанням фурнітури з нержавіючої сталі або алюмінію. При необхідності секції можна вільно скомплектувати біля стіни в зоні паркінгу або спеціальної ніші. Крайня секція системи виконує функцію стаціонарних дверей, що складається в паркінг, як і інші секції. Двері укомплектовані нижнім доводчиком. Максимальний розмір стулки досягає 3000*1000 мм, а вага не більше 80 кг.

Виріб Junior 800 покликаний розширити можливості даної системи, а також дозволяє встановлювати великі скляні стулки, що досягають розмірів до 4000*1500 мм, а допустима вага стулки цього виробу - максимум 180 кг. Фурнітура виробляється на заводі в Італії за індивідуальними замовленнями під певний отвір. Вартість конструкції залежатиме від кількості дверних стулок, а також їх розмірів та складу фурнітури.

 

 Praktica - унікальна система для розсувних (або відкатних) дво- та одностулкових дверей. Кріплення для стекол та рухомі ролики, що встановлюються у верхній напрямній, приховані під декоративною панеллю, що створює ефект самостійного руху цілісного скла. Система кріпиться на напрямний профіль як у дверний отвір, так і на стіну над ним. Використовуються скло завтовшки 10-12мм., а максимальна вага стулок від 90кг. і до 125кг, що відповідає їх мінімальній ширині від 680мм. та до 1000мм.

Invisible conection - це система для відкатних (або складних) скляних стулок. Вона дозволяє використовувати 5-10 стулок загартованого скла (товщиною 8-10мм.) з фурнітурою з нержавіючої сталі або алюмінію. Максимальними розмірами скляних стулок є 900х2600мм. при їх максимальній кількості 10шт.

 

 


Розсувні модульні перегородки зручні тим, що прості в експлуатації та не потребують особливого технічного обслуговування. Будь-яка людина з ними легко справляється.

Наша Компанія монтує всі види модульних перегородок та дає на них гарантію.
ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ! Фурнітура для таких виробів виготовляється в Італії за індивідуальним замовленням.

Телефон для консультацій з фахівцем (044) 245-4007

Зробіть Ваше ЗАМОВЛЕННЯ ТУТ або напишіть нам: glass@agplus.com.ua