Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

Скло та дзеркала в интер'єрі

У союзі піску та вогню народжується диво. І це диво називається склом. При появі світ воно текуче, як вода, і розжарене, як сонце. Майже відразу повітря остуджує його, змушуючи назавжди залишитися в тій формі, яку задумав творець цього дива.
Енергія вогню не залишає скло назавжди, сонячне світло заломлюється в ньому, народжуючи веселку або розкидаючи навколо сонячні зайчики. Скло може грати холодними кришталевими іскрами, а може зігрівати погляд і душу гладкістю форми та теплим світлом.

Скло, як магічний кристал, змінює навколишній світ, наповнює його красою та поезією... Прозоре, легке, майже ефемерне, воно створює враження невагомості та візуально не захаращує простір. Ось чому професіонали так охоче звертаються до нього знову і знову, продовжуючи дивувати нас новими рішеннями, оригінальними та непередбачуваними. Тому якщо ви шукаєте щось незвичайне для свого будинку чи офісу, то включення в інтер'єр скла у будь-якому його прояві може надати йому неповторності.

Сучасні технології обробки дозволяють експериментувати зі склом, створюючи пластичні композиції, що навіюють асоціації з класичними епохами бароко, рококо, модерну. Тому в даний час оформлення приміщення склом і дзеркалами використовується досить широко, і пропозицій на ринку - безліч, від типових до ексклюзивних.

Схди, двері, столи, підставки під відео- та аудіоапаратуру, полиці для квітів або дисків – практично будь-який предмет меблів може бути виготовлений зі скла. Його можна зробити дзеркальним, кольоровим чи матовим, поєднувати з металом, деревом чи ротангом – можливості не обмежені. Скло – надзвичайно вдячний матеріал, воно легко входить у контакт з іншими матеріалами – неважливо натуральними чи штучними. Тобто незалежно від того, чи виберете ви інтер'єр у стилі «хай-тек» або класичний, мінімалістський, колоніальний – скло займе належне йому місце у вашому будинку.

ЗАМОВТЕ У НАС: (044) 245-4007, glass@agplus.com.ua