Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

фотодрук на склі, художній піскострум

Для надання приміщенню абсолютної індивідуальності достатньо нанести малюнок на складові інтер'єру, фотографію або картину Вашої власної колекції.

"КОМПАНІЯ АГ-ПЛЮС"  із задоволенням  запропонує вашій увазі новий елемент в дизайні интерьеру – нанесення повного кольорового зображення на сляну поверхню з використанням УФ-технології.

Варіанти застосування:
► вітражі;
міжкімнатні двері;
стляні мебл;
офііні скляніе ерегородки;
► стільниці;
► шафи-купе;
► вікна;
►панелі.

Як бачимо, ця технологія дозволяє наносити будь-які стійкі зображення на скляні конструкції що відкриває нові можливості для тих хто займається проектуванням та дизайном будинків, квартир, ресторанів, офісів, барів та будь-яких інших інерьєрів

Ще один вид декорування – художня обробка скла і дзеркал піскоструменем (атування). Вона знайшла досить широке застосування в оформленні інтер'єрів житлових, офісних, а також торгових приміщень, адже заматовані вироби відрізняються високою стійкістю до зовнішніх факторів і довговічністю.

Ми запрошуємо до співпраці фірми, які займаються виробництвом дверей, міжкімнатних перегородок, панелей для кухонь, а також офісних і торгових меблів.

Телефон (044) 245-007 для консультацій з фахівцем.

Зробіть замовлення ТУТ або напишіть glass@agplus.com.ua