Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

скляні офісні меблі

Легкі, практично прозорі, зручні та естетичні меблі зі скла - модна тенденція в оформленні офісного простору. Стільці та столи, журнальні столики, підставки під аудіо- та відеоапаратуру, стійки ресепшн, стільниці, шафи та шафки, виготовлені з загартованого скла, зроблять будь-яке приміщення оригінальним та прозорим.

Подібні предмети тільки спочатку здаються крихкими і не придатними для експлуатації. Але існуючі технології обробки скла дозволяють збільшити їхню міцність у кілька разів.

Офісні меблі можна виконати, як з загартованого скла (не менше 8 мм завтовшки) цілком, так і в тандемі з деревом, каменем або металом (наприклад, підніжжя для столиків та столів або каркаси для шаф).

Найбільш поширеними методами обробки є: надання ефекту матовості (піскоструйна обробка) та фігурна обробка краю скла (фацет). Одним із модних напрямків стало використання «креш»-технології, що створює ефект тріснутого скла, так само відомої, як «колотий лід».

Величезною популярністю користуються скляні меблі, повністю виготовлені зі скла, включаючи опорні елементи та каркаси. Такий тип меблів вважається найпрестижнішим, але й дорожчим.

У будь-якому випадку, вибір технології та матеріалу залежить від функціонального призначення меблів, а також її естетичного навантаження та переваг та можливостей Замовника.

Телефон (044) 245-4007 для консультацій із спеціалістом.

ЗРОБІТЬ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТУТ АБО напишіть нам: glass@agplus.com.ua