Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

скляні торгові меблі

Скляні меблі універсальні, недорогі, довговічні і досить широко застосовуються в магазинах всіх типів. А торговельне обладнання, що приваблює око, - найважливіша складова успіху будь-якого магазину.

У скляних торгових меблів найрізноманітніші варіанти застосування: вцтрини, стійки ресепшн, прилавки, полички та столи. Зі скла виготовляються оригінальні стелажі, на яких виставлені предмети немов парять у повітрі.

Торговельне обладнання - найважливіша частина в інтер'єрі будь-яких торгових площ, і воно має бути довговічним, функціональним та естетичним. З його допомогою можна вигідно уявити продукцію та поділяють торгову залу на різні багатофункціональні зони.

Насамперед, вибір торгових меблів залежить від виду продукції, розміщеної на них. Торгові меблі зі скла відмінно підходять для експозиції коштовностей, сувенірів або подарунків, мобільних телефонів, косметичних та парфумерних товарів. Хоча, за певної частки фантазії, можна уявити будь-який вид товару на скляному обладнанні.

Спеціалісти компанії "АГ-ПЛЮС" мають великий досвід у виготовленні скляних торгових та офісних меблів. Ви можете переконатися самі, подивившись ПЕРЕЛІК виконаних об'єктів та ФОТОАЛЬБОМИ наших робіт.

Ми даємо гарантію на виготовлені нами скляні меблі.

Телефон (044) 245-4007 для консультацій із спеціалістом.

ЗРОБІТЬ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТУТ або напишіть нам: glass@agplus.com.ua