Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

скляні розсувні двері

Даний вид скляних дверей може бути встановлений, як окрема  конструкція, або як частина скляної перегородки. Розсувні двері також можуть бути вбудовані у скляну або комбіновану вхідну групу.

Такий тип скляних дверей використовується як усередині приміщень, так і зовні.Стулки розсувних скляних дверей під час відкривання розсуваються в боки, саме тому вони потребують менше місця, ніж при розмикувані стулок. Як вхідні двері, розсувна конструкція використовується в місцях з високим прохідним потоком. Прикладами є банки, торгові центри, великі офіси. Саме тому вони частіше комплектуються автоматичним приводом, що створює помітні зручності для відвідувачів та обслуговуючого персоналу.

Основою розсувної скляної двері є направляюча рейка (трек), по якій рухаються візки. Рейка може бути зроблена у вигляді труби або алюмінієвого профілю, це залежить від системи фурнітури. 

Зазвичай кожне скляне полотно закріплюється двома візками.

Унизу проміжку розташовується підлологова направляюча (U-подібний профіль). Розсувні двері, як правило, оснащується замком з запиранням в підлогк і ручкою.
Розсувні скляні конструкції завжди виготовляються з міцного загартованого скла (толщиною 8-12 мм). При цьому маса скла коливається від 80 до 150 кг.

Фахівці  "КОМПАНІЇ АГ-ПЛЮС" виготовили і змонтували велику кількість розсувних дверей і перегородок в торгових та торгово-офісних центрах, бутіках і магазинах. Ви можете переконатися самі, подивившись  ФОТОАЛЬБОМИ наших рОбІт.

Ми можемо запропонувати Вам великий вибір фурнітури для розсувних скляних дверей від відомих світових виробників.
Використовуючи додаткові можливості обробки скла: матУвання, ттонування, нанесення логотипів або малюнків, Ви зможете зробити двері унікальними та неповторними.

Ми надаємо гарантію на змонтовані нами скляні двері і здійснюємо післягарантійне обслуговування за договором.

Телефон (044) 245-4007 для консультацій та заявок.

Зробіть Ваше замовлення  ТУТ або напишіть нам: glass@agplus.com.ua