Всегда в плюсе!

почта:glass@agplus.com.ua FB ВК тел: +38 (044) 245-4007

розстібні скляні двері

Будь-яке приміщення, в дизайні якого є двері зі скла, відрізняється особливою атмосферою легкості, простору і респектабельності. Розстібні скляні двері відчиняються лише в один бік на відміну від маятниковых. Намамперед, це міжкімнатні двері, не призначені для інтенсивного відчинення.
Такі двері можна встановлювати і в приміщеннях із підвищеною вологістю: в басейнах, душових, саунах чи ванних кімнатах.
Максимально рекомендована ширина дверей – 1000 мм.

Двері встановлюються в дверну коробку (це дерево або МДФ) або добре оброблений проріз. Вони кріпляться у отворі на двох-трьох бічних петлях, які закріплені у стіні отвору та обертаються на осях.

Полотно для міжкімнатних скляних дверей ми виготовляємо тільки із  загартованого скла (8-10 мм), тому вони досить надійні та безпечні.
Для замикання дверей використовується замок із натискною ручкою. Для дверей ми застосовуємо якісну дверну фурнітуру відомих світових виробників найрізноманітніших відтінків металу: матову, поліровану або «під золото». Ціна фурнітури для скляних дверей вища, ніж для дерев'яних, т.к. невеликі петлі повинні витримувати велику вагу (40-45 кг) і забезпечувати легке відчинення/зачинення дверей.

Телефон (044) 245-4007 для консультацій і замовлень.

ЗРОБІТЬ ВАШ ЗАКАЗ ТУТ або по е-мейлу: glass@agplus.com.ua

Маємо великий досвід виготовлення та монтажу скляних дверей з обов'язковою гарантією.

Переглянути ФОТОАЛЬБОМИ виконаних ТОВ КОМПАНІЯ АГ-ПЛЮС" об'єктів.